İletişim Bilgileri

  • Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL

  • 0850 304 1 444

Şirketimizin İş Planı

           Parça Kontör olarak Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri alt tabanlı olarak çalışmaktayız. Ücretsiz olarak Parça Kontör bayiliği vermekteyiz. Bayilik isteyen kurum veya kuruluşların yaptığı bayilik başvurusu sonucu müşteri hizmetlerimizce aranmakta ve çalışma sistemimizi ve komisyon oranlarını anlatarak bayilik başvurularını onaylamaktadır.

 

           Yapılan başvuru sonucu koşullar ve şartlar uygun görüldüğü takdirde bayilik açılır. Bayilik şartları kabul edildiği takdirde bayi, 20 yakın anlaşmalı bankalarımızdan şeçtikleri herhangi birini seçerek bayilik ekranlarımızda bulunan hesap veya IBAN numaralarına havale veya EFT yaparak kendilerine bakiye yüklemeleri gerekmektedir. Yapılan havale veya EFT karşılığında bayi yaptığı ödeme bildirimi ile bakiyesi olan miktar ona açılmaktadır. Bu şekilde bayi Toptan kontör satışını online olarak yapmaktadır. Parça Kontör bayiliği ile birlikte bayinin isteği üzerine  Toptan Kontör (TL) yüklemeleri bayinin alış ve satış olarak verdiğimiz fiyatlara karşı olarak hizmet bedelini kendileri ekleyerek toptan kontör satışını online olarak yapmaktadırlar. 

 

              Ayrıca Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri olarak Parça Kontör ve Toptan Kontör bayilik sistemimizde mevcuttur.

otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market şarj aleti toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı